Hasta Yorumları – Prof. Dr. Köksal Yuca

Hasta Görüşlerimiz

Hastalarımızdan gelen değerli görüş ve değerlendirmeleri aşağıda bulabilirsiniz…


Burun estetiği ve geniz eti şikayetlerim nedeniyle ameliyat oldum. Ameliyat sonrasında yüzümdeki şişliklerim ve morluklarım yok denecek kadar azdı. Herhangi bir ağrım da olmadı. Şuan çok rahat nefes alıyorum ve burnumun şekli de çok doğal ve güzel oldu. Köksal hocamın ilgisi alakası muhteşemdi. Mükemmel bir insan. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum.

Zeynep B.

Köksal bey çok değerli, işine hakim başarılı bir doktor. Teşhisleri yüzde yüz isabetli. Hem geniz akıntımı hem de sinüzitimizi başarılı bir şekilde halletti. Kendisine yakın ilgisinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Nazlı D.

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce instagram vasıtasıyla Köksal Bey ile tanıştım nefes almada çok zorluk yaşıyordum. Ön muayene sonrası sağ burnumda et sol burnumda kemik olduğu tespit etti. Burnumun dış görünüşü de pek iç açıcı değildi. Başarılı bir ameliyat geçirdim şuan her gün hocama dua ediyorum Fazla düşünmenize hiç gerek yok ağrısız sızısız çok güzel bir buruna sahip oluyorsunuz. Her şey için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Aysel E.

Sitesindeki yorumlar sayesinde yıllardır olmaktan korktuğum burun ameliyatını yaptırmaya karar verdim. Köksal hocam sayesinde sorunsuz bir şekilde atlattım. İnsana güven veren çok güler yüzlü samimi bir insan. Böyle iyi bir doktora içiniz rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Nilüfer A.

Son bir kaç yıldır burun estetiği ameliyatı olmak istiyordum. Hem ameliyat korkusu hem de burun sonradan nasıl olur diye bir sürü çekincem yüzünden hep erteledim. Taaa ki Köksal Bey ile tanışana kadar hem çok iyi bir hekim hem içten ve güler yüzlü. Bir kaç tane daha doktora gittim ama hiç biri Köksal hocamın verdiği güveni vermedi. Burun ameliyatı olacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

Aydın Z.

 

İletişim Formu

     
    Hemen AraWhatsapp